❌جیمارکت هیچ نماینده رسمی ندارد و برای ضمانت اصالت کالا فقط از این فروشگاه خرید کنید.❌

لیست قیمت مکمل پروتئین

لیست قیمت مکمل پروتئین برای برندهای مختلف متفاوت است. دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت مکمل پروتئینی شامل نوع پروتئین، کیفیت، حجم، تنوع طعم و محل خرید می‌شود. گران‌ترین نوع مکمل پروتئین شامل مکمل‌های پروتئین وی هیدرولیزات، پروتئین ایزوله وی و پروتئین ترکیبی و ارزان‌ترین آنها نیز شامل مکمل‌های پروتئین وی کنسانتره، پروتئین کازئین و پروتئین گیاهی می‌شوند.

برندهای تولید کننده مکمل پروتئین شامل کاله، کارن، پگاه و برندهای خارجی وی گلد ویوا پاور، دایت وی پی‌اچ‌دی و وی پرو یوروویتال می‌شود. هر یک از این برندها قیمت متفاوتی برای محصولات خود دارند. برای همه برندها، پروتئین وی در میان انواع مکمل پروتئین قیمت بالاتری دارد.

در ادامه عوامل موثر بر قیمت مکمل پروتئین، برندهای داخلی و خارجی و ارزان‌ترین و گران‌ترین آنها را به طور مفصل بررسی می‌کنیم.

لیست قیمت مکمل پروتئین
سر فصل های مقاله

قیمت مکمل پروتئین به چه عواملی وابسته است؟

قیمت مکمل پروتئین به عوامل مختلفی بستگی دارد که، شامل موارد زیر می‌شوند:

قیمت مکمل پروتئین به چه عواملی وابسته است؟

قیمت مکمل پروتئین به چه عواملی وابسته است؟

1- نوع پروتئین

 • پروتئین وی: به طور کلی گران‌ترین نوع پروتئین است. قیمت آن به نوع فرآوری (کنسانتره، ایزوله یا هیدرولیزات) و برند آن بستگی دارد.
 • پروتئین کازئین: ارزان‌تر از پروتئین وی است و به دلیل هضم آهسته، برای مصرف قبل از خواب مناسب است.
 • پروتئین گیاهی: مانند پروتئین سویا، نخود و شاهدانه، ارزان‌ترین نوع پروتئین هستند.

2- برند: برندهای معروف و شناخته شده معمولاً قیمت بالاتری دارند.
3- کیفیت: مکمل‌های پروتئینی با کیفیت بالا و خلوص بیش‌تر، قیمت بالاتری دارند.
4- حجم: مکمل‌های پروتئینی با حجم بیش‌تر، قیمت به صرفه‌تری دارند.
5- طعم: مکمل‌های پروتئینی با طعم‌های مختلف، معمولاً قیمت بالاتری دارند.
6- محل خرید: قیمت مکمل‌های پروتئینی در داروخانه‌ها، فروشگاه‌های مواد غذایی و آنلاین ممکن است متفاوت باشد.

عواملی مانند وجود مواد افزودنی، ویتامین‌ها و مواد معدنی نیز می‌توانند بر قیمت مکمل‌های پروتئینی تاثیر بگذارند.

قیمت برندهای مختلف مکمل پروتئین ایرانی و خارجی

از میان برندهای ایرانی تولید کننده مکمل پروتئین، می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:

1- پودر پروتئین وی کاله شکلاتی

پودر پروتئین وی شکلاتی کاله یک مکمل پروتئینی با کیفیت بالا است که، از شیر گاو تهیه می‌شود. این محصول حاوی 24 گرم پروتئین در هر وعده است و به طور طبیعی با کاکائو طعم‌دار شده است. پودر پروتئین وی کاله شکلاتی منبع عالی پروتئین برای افرادی است که، به دنبال افزایش عضله‌سازی هستند. هم‌چنین، می‌تواند به عنوان جایگزینی برای وعده‌های غذایی یا به عنوان میان وعده استفاده شود.

2- پودر پروتئین وی ایزوله کارن

پودر وی ایزوله کارن یک مکمل پروتئینی با کیفیت بالا است که، از شیر گاو تهیه می‌شود. این محصول حاوی 90 درصد پروتئین وی ایزوله است که، خالص‌ترین شکل پروتئین وی است. پودر وی ایزوله کارن برای افراد فعالی که به دنبال افزایش عضله‌سازی هستند ایده‌آل است.

در صورت نیاز می‌توانید مقاله 10 مزیت سلامتی پروتئین وی بر اساس شواهد علمی را نیز مطالعه کنید.

3- پودر پروتئین پگاه

پودر پروتئین پگاه یک مکمل پروتئینی با کیفیت بالا است که، از شیر گاو تهیه می‌شود. این محصول در دو نوع کنسانتره (MPC) و ایزوله (MPI) موجود است. پودر پروتئین شیر پگاه (MPC) حاوی 60 تا 70 درصد پروتئین است و از کنسانتره پروتئین شیر گرفته می‌شود. پودر پروتئین وی ایزوله پگاه(MPI) حاوی 90 درصد پروتئین است و از ایزوله پروتئین وی گرفته می‎‌شود.

برندهای خارجی تولید کننده پروتئین وی نیز شامل موارد زیر می‌شوند:

1- پودر پروتئین وی گلد ویوا پاور

پودر پروتئین وی گلد ویوا پاور یک مکمل پروتئینی با کیفیت بالا است که، حاوی 80% پروتئین وی کنسانتره است و برای افراد فعال و ورزشکارانی که به دنبال افزایش عضله‌سازی هستند، گزینه ایده‌آلی است.

2- پروتئین دایت وی پی‌اچ‌دی

پودر پروتئین دایت وی پی‌اچ‌دی یک مکمل ایده‌آل برای افراد در حال رژیم یا کسانی است که، به دنبال افزایش عضله‌سازی بدون افزایش وزن هستند. این محصول با 25 گرم پروتئین وی در هر وعده، به عضله‌سازی و حفظ توده عضلانی در طول رژیم کمک می‌کند. چربی و کالری این پودر بسیار کم است و حاوی ترکیبات چربی‌سوزی مانند سی ال ای، ال کارنیتین و عصاره چای سبز نیز می‌باشد.

3- پودر پروتئین وی پرو یوروویتال

پودر پروتئین وی پرو یوروویتال، مکمل با کیفیتی است که از 100% پروتئین وی خالص تهیه شده و برای افزایش حجم و قدرت عضلات ورزشکاران در رشته‌های مختلف مناسب است. این محصول با دارا بودن 24 گرم پروتئین در هر وعده، به عضله‌سازی و ریکاوری سریع بعد از تمرینات ورزشی کمک می‌کند. هم‌چنین، هضم و جذب این پودر آسان است و به سرعت در بدن شما به آمینواسیدهای مورد نیاز برای عضله‌سازی تبدیل می‌شود.

قیمت برندهای مختلف مکمل پروتئین ایرانی و خارجی

گران‌ترین و ارزان‌ترین مکمل‌های پروتئین در بازار

قیمت مکمل‌های پروتئین به عوامل مختلفی بستگی دارد. در اینجا به طور کلی گران‌ترین و ارزان‌ترین مکمل‌های پروتئین را معرفی می‌کنیم:

گران‌ترین مکمل‌های پروتئین شامل موارد زیر می شوند:

 • مکمل‌های پروتئین وی هیدرولیزات: این نوع پروتئین وی به دلیل فرآوری بیش‌تر، قیمت بالاتری دارد. برندهای معروف مانند ماسل تک و اپتیموم نوتریشن، مکمل‌های پروتئین وی هیدرولیزات را تولید می‌کنند.
 • مکمل‌های پروتئین ایزوله وی: این نوع پروتئین وی نیز به دلیل خلوص بالا، قیمت بالایی دارد. برندهای معروف مانند بادی‌تک و Dymatize، تولید کننده مکمل‌های پروتئین ایزوله هستند.
 • مکمل‌های پروتئین ترکیبی: این نوع مکمل‌ها از چند نوع پروتئین مختلف مانند وی، کازئین و گیاهی تشکیل شده‌اند و قیمت بالاتری دارند. برندهای معروف مانند ناترال بادیز و سلوکور، مکمل‌های پروتئین ترکیبی را تولید می‌کنند.

ارزان‌ترین مکمل‌های پروتئین نیز شامل موارد زیر می‌شوند:

 • مکمل‌های پروتئین وی کنسانتره: این نوع پروتئین وی ارزان‌ترین نوع پروتئین وی است. برندهای ایرانی مانند پگاه و کاله، مکمل‌های پروتئین وی کنسانتره را تولید می‌کنند.
 • مکمل‌های پروتئین کازئین: این نوع پروتئین ارزان‌تر از پروتئین وی است. برندهای ایرانی مانند پگاه و کارن، تولید کننده مکمل‌های پروتئین کازئین هستند.
 • مکمل‌های پروتئین گیاهی: مانند پروتئین سویا، نخود و شاهدانه، ارزان‌ترین نوع پروتئین هستند. برندهای ایرانی مانند سان و هربال، مکمل‌های پروتئین گیاهی را تولید می‌کنند.

قیمت و انواع مکمل پروتئین جیمارکت

جیمارکت تامین‌کننده انواع مکمل پروتئین، کراتین، محصولات افزایش وزن و رژیمی و سایر محصولات است. مکمل‌های پروتئین این مجموعه در برندهای مختلف پگاه، جیم فیول، آلیندا، هاورو هلند و … است. برای خرید انواع محصولات و مکمل‌های پروتئینی این سایت می‌توانید به بخش پروتئین‌ها مراجعه کنید. هم‌چنین، در صورت نیاز به دریافت مشاوره می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا شبکه‌های اجتماعی مختلف با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت مکمل‌های پروتئینی جیمارکت برای برندهای مختلف در سایت موجود است. برای خرید عمده هر یک از محصولات می‌توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. ورزشکار بودن مدیر عامل این شرکت می‌تواند به شما برای خرید محصولات اطمینان بیش‌تری بدهد.

سوالات متداول

 • قیمت مکمل‌های پروتئینی به چه عواملی بستگی دارد؟

  نوع پروتئین، برند، کیفیت، حجم، تنوع طعم و محل خرید

   

 • گران‌ترین و ارزان‌ترین مکمل‌های پروتئینی شامل کدام موارد است؟

  گران‌ترین نوع شامل مکمل‌های پروتئین وی هیدرولیزات، پروتئین ایزوله وی و پروتئین ترکیبی و ارزان‌ترین آنها نیز شامل مکمل‌های پروتئین وی کنسانتره، پروتئین کازئین و پروتئین گیاهی می‌شوند.

سجاد خمر
سجاد خمر

متخصص تجربی علوم ورزشی ، فیتنس ، بدنسازی و فیزیک ورزشی. دارای حکم قهرمانی در رشته فیزیک ورزشی. با سابقه ۱۰ ساله ورزش حرفه ای.

مکمل بدنسازی پمپ

    عنوان شرح مکمل‌های پمپ مکمل‌های پمپ با هدف افزایش جریان خون به عضلات طراحی شده‌اند و باعث افزایش

آشنایی با شرکت پگاه

تاریخچه و آشنایی با شرکت پگاه در آشنایی با شرکت پگاه باید بگوییم، شرکت پگاه که امروزه می‌شناسیم، از چندین

بهترین پروتئین وی خارجی

پروتئین وی خارجی یکی از محبوب‌ترین مکمل‌های غذایی در میان ورزشکاران و علاقه‌مندان به سلامت است. این پروتئین از آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

متاسفانه مطالب قابلیت کپی شدن را ندارن 😘

فهرست
0 علاقه مندی ها
0 مقایسه
0 موارد محصول